Eliminacje Mistrzostw Świata: Rosja – Chorwacja

Już jutro czeka nas arcyciekawe spotkanie w ramach eliminacji do mistrzostw świata. Liderzy grupy, czyli Rosja zmierzy się z silną Chorwacją, która powalczy o komplet punktów w tym spotkaniu. Zapraszamy!

Mecze Chorwacji z Rosją z pewnością nie należą do najbardziej porywających. Oczywiście w ostatnich czasach mieliśmy okazję oglądać bardzo ciekawe pojedynki, lecz ogólna historia wskazuje także spotkania, które kończyły się bezbramkowymi remisami, czego obawiam się w dniu jutrzejszym.

Sytuacja tym bardziej jest możliwa w momencie, kiedy zarówno Rosja jak i Chorwacja są samodzielnymi liderami grupy i dla ogółu sprawy mogą chcieć podzielić się kolejnym punktem, który ustawiłby obie drużyny na piedestale grupy.

Z kolei Rosja zagra na swoim terenie z dość mocną drużyną, skutkiem czego publika może wymagać zdobycia bezwzględnie trzech punktów. Jednak rodzi się pytanie, czy remis na terenie Rosji byłby w jakikolwiek sposób problemem bądź policzkiem wymierzonym w Rosję? Zdecydowanie nie.

Sprawdź ranking bukmacherów

Przy okazji zachęcamy do tego, aby sprawdzić aktualny ranking bukmacherów dzięki któremu poznamy najlepsze, legalne podmioty, oferujące zakłady na terenie Polski. Jest to cenna wiedza w momencie, gdy chcemy obstawić jutrzejsze spotkanie.