Zmagania w ramach Pucharu Polski przynoszą nam już dziś ciekawe spotkania, na które będziemy mieli okazję spoglądać. Jednym z nich jest mecz Ruchu Poznań ze Zniczem Pruszków. Do tej pory, Chorzów remisował dwukrotnie ze Zniczem. Jak będzie dzisiaj?

Dzisiejsze spotkanie zapowiada się bardzo ciekawe. Ruch awansował w ostatnim sezonie do 1 ligi, skutkiem czego, jest dziś zupełnie inną drużyną. Do składu dołączyło kilka fajnych nazwisk, które dziś zaczynają odpowiednio ze sobą współpracować, co przekłada się na wyniki na boisku. Nic więc dziwnego, iż bukmacherzy ocenili jednogłośnie, iż to Ruch Chorzów jest liderem tego spotkania.

Jeśli chodzi o Znicz Pruszków, to jest to drużyna, która na ogół kończy sezon w eWinner 2 liga gdzieś w środku tabeli. Pruszków nie ma większego planu i ambicji na to, aby grać w rozgrywkach wyżej. Udowadnia to co roku, nie dając swoim kibicom większych powodów do domu. Warto jednak odnotować, że do tej pory drużyna Znicza potrafiła zastopować Ruch Chorzów, nawet na własnym boisku, wywożąc z niego punkt remisowy.

Jeśli interesowałyby nas trafne typy bukmacherskie na to spotkanie, można śmiało skorzystać z poradnika na ten temat. Może on podsunąć nam ciekawe pomysły na to, jak obstawić dzisiejsze spotkanie. Niemniej jednak, Ruch wydaje się być dziś drużyną, która na własnym boisku powinna bez problemu poradzić sobie ze średniakiem z niższej ligi.