Kiedy za granicą umiera bliska nam osoba, musimy zmierzyć się z potrzebą sprowadzenia zwłok do naszego kraju. Samo w sobie zadanie jest bardzo trudne, dlatego powinniśmy skorzystać z pomocy profesjonalnego zakładu pogrzebowego, który sprowadzi na nasze życzenie zwłoki z dowolnego kraju za granicą. Zobaczcie sami!

Pomoc w tym wypadku jest istotna

Szczególnie wśród rodzin, które nie władają językami obcymi i potrzebują w tym kontekście odpowiedniego wsparcia. Na całe szczęście jest międzynarodowy zakład pogrzebowy, który zadba o nasze potrzeby i zrealizuje dla nas sprowadzenie zwłok z zagranicy. Wszystko to, na bardzo dobrych warunkach współpracy i cenowych, co jest dla wielu z nas, bardzo istotne w dzisiejszych czasach.

Co jest potrzebne do rozpoczęcia współpracy?

Najważniejsze będzie pełnomocnictwo, które pozwoli zakładowi pogrzebowemu działać w naszym imieniu. Jeśli wydamy pełnomocnictwo, zakład pogrzebowy uda się do odpowiedniego urzędu, aby uzyskać pisemną zgodę na transport zwłok do naszego kraju. Następnie, firma zorganizuje transport zwłok do Polski i zajmie się opłatą wszystkich usług za nas.