Fotograf ślubny z sukcesami działa na rynku, a mimo to widać, że jego podstawowa oferta wciąż budzi wątpliwości. Co dokładnie w niej znajdziemy? Co składa się na podstawową ofertę fotografa ślubnego? Odpowiadamy!

Robienie zdjęć w dniu ślubu

W podstawowym zakresie usług znajdziemy robienie zdjęć w dniu ślubu, a więc najczęściej zaczynając od ceremonii zaślubin, a kończąc na przyjęciu weselnym. Dla bardziej wymagających klientów fotograf ślubny Katowice przygotował dodatkowe opcje, w tym na przykład możliwość brania udziału w przygotowaniach, błogosławieństwie, czy nawet w przejeździe do kościoła lub urzędu stanu cywilnego. Dzięki temu każdy z nas może dostosować ostateczne warunki współpracy do swoich oczekiwań.

Sesja ślubna

W podstawowej ofercie fotografa znajdzie się również sesja ślubna. Do wyboru mamy dwie opcje – sesja ślubna w ten sam dzień lub sesja ślubna w osobny dzień. Na pewno sesja ślubna w ten sam dzień daje nam oszczędność czasu i pieniędzy, ponieważ po raz kolejny nie trzeba się szykować. Za to sesja w osobny dzień to większa swoboda i możliwość wyboru idealnego miejsca.

Album ślubny i zdjęcia na płycie

Na tym jednak nie koniec, ponieważ na podstawową ofertę fotografa ślubnego składa się również album i zdjęcia na płycie. Ich ilość bywa różna, więc o szczegóły warto dopytać wybranego fotografa.