Przed nami gorąca randka? Wyjście z przyjaciółkami do klubu? Takie okazje wymagają specjalnego przygotowania i doboru odpowiedniej bielizny, w której będziemy się czuć zarówno wygodnie jak i atrakcyjnie oraz seksownie. Oto trzy proste zasady, które pomogą przy wyborze bielizny na wieczór.

  1. Zapytaj brafitterki

Niestety, określając swój rozmiar często jesteśmy nieobiektywne. Lubimy odjąć to tu, to tam, czasem trochę dodać. Czasem wydaje nam się, że wyglądamy znakomicie, a w rzeczywistości do ideału nieco brakuje. Brafitterka dokładnie określi nasz rozmiar, dzięki czemu będziemy mogły dobrać perfekcyjnie pasującą bieliznę.

  • Nic gorszego od wystającej bielizny

Na wieczorne wyjścia chcemy wyglądać zjawiskowo, wiele kobiet bagatelizuje kwestię doboru bielizny, bo przecież i tak nie będzie jej widać. Tylko w jednym punkcie mają rację – bielizny nie powinno być widać, nic nie powinno wystawać, nic nie powinno również prześwitywać. Dlatego dobieramy idealny rozmiar pasujący pod sukienkę, możemy postawić na bieliznę modelującą, która podkreśli walory naszego ciała. Niewygodna bielizna korygująca to mit – przy odrobinie cierpliwości znajdziemy taką, w której czuć będziemy się komfortowo. A kolor? Do jasnych rzeczy idealnie nada się nieprześwitujący odcień nude.

  • Silikonowe ramiączka – nigdy w życiu!

Zostały zaprojektowane z myślą o tym by były niewidoczne, efekt? Są widoczne i wyglądają źle.
A w zestawieniu z modną, klasyczną sukienką? Nie, to bardzo zły pomysł. Elegancka bielizna
nie uznaje silikonowych ramiączek. Poświęćmy doborowi bielizny trochę więcej czasu i postarajmy się wybrać taką, która po prostu będzie idealnie pasować zarówno do ciała jak i do stroju. Tylko dzięki temu będziemy się czuć naprawdę atrakcyjnie.

Dodaj komentarz